Particulier ruimteverhuur
Onze ruimtes zijn geschikt voor:
Familiebijeenkomsten | Vriendinnenbijeenkomsten | Vriendinnenuitje | Leuke activiteiten | Workshops
De ruimtes van Green Central zijn te huur!
De gehele benedenverdieping (120 m2) is ook te huur voor privéaangelegenheden. Hierbij kun je denken aan: familiebijeenkomsten, vriendinnenbijeenkomsten, vriendinnenuitjes voor activiteiten en workshops.
Onze ruimte is sfeervol, fris en schoon. We hebben een keuken met koelkast, oven, waterkoker, senseo-apparaat. Magnetron en kookplaat (inductie) zijn verkrijgbaar op aanvraag. Ook kunnen de ruimtes voorzien worden van extra stoelen en (sta-)tafels. Heb je hulp nodig bij de activiteit, versiering van de zaal, techniek of catering, laat het ons dat weten.
Wanneer je de gehele benedenverdieping huurt, is deze voor exclusief gebruik en zullen er ook andere activiteiten op hetzelfde moment plaatsvinden.
De huurtarieven zijn hieronder te vinden. Mail of bel gerust voor beschikbaarheid en of overige vragen. De algemene voorwaarden vind je hier.

Huurtarieven
Gehele benedenverdieping (zaal 58m2 – ontvangstruimte en keuken 32m2 – atelierruimte 30m2)
en voor exclusief gebruik (geen andere huurders of bezoekers).
Vrijdag t/m zondag
Alle genoemde tarieven zijn exclusief 21% BTW.