Ruimteverhuur in Almere
Ben je op zoek naar een ruimte voor een workshop, cursus, vergadering of evenement voor maximaal 30 personen? De ruimtes van Green Central zijn te huur! Onze verschillende ruimtes zijn te huur voor activiteiten op het gebied van persoonlijke ontwikkeling, beweging, ontspanning en creativiteit. Je kunt hierbij denken aan een workshop, cursus, lezing, coaching, yoga les, meditatie of een vergadering. Zo wordt onze ruimte ook verhuurd voor kleinschalige (privé-) bijeenkomsten of aan zakelijke evenementen.
Onze (workshop) ruimte in Almere is sfeervol, fris en schoon. We hebben een keuken met koelkast, oven, waterkoker, koffiemachine. Magnetron en kookplaat zijn verkrijgbaar op aanvraag. Daarnaast hebben we voor zakelijke gelegenheden een Flip-over en beamer beschikbaar.
In de zalen beschikken we tevens over yogamatten, dekentjes, meditatiekussens, yogablokken en –riemen. Zo hebben we ook een atelier ter beschikking voor zaalverhuur in Almere. In het atelier zijn een aantal gezellige kleine zitjes en een grote gezamenlijke tafel om aan te werken of aan te vergaderen.
Ben je benieuwd naar de tarieven van onze zaalverhuur? Bekijk dan direct onze tarieven per zaal. We hanteren verschillende tarieven voor type activiteit.
Meer interesse in het huren van de gehele benedenverdieping? Dat is ook mogelijk, hiervoor hanteren wij andere tarieven. Ook kan je direct een zaal reserveren voor je activiteit.
Workshop ruimte in Almere huren?
Als je op zoek bent naar een workshop ruimte in Almere, dan kan je ook bij ons terecht. We bieden onze workshop ruimte aan voor eenmalige workshops, maar ook voor wekelijks terugkerende workshops. Bij wekelijks terugkerende reserveringen van 4 keer of meer geven wij zelfs 10% korting.
Een workshop ruimte in Almere is bij ons te reserveren per dagdeel van 4 uur:
08:00 tot 13:00 uur
13:00 tot 18:00 uur
18:00 tot 22:00 uur
Hoe reserveer je een workshop ruimte in Almere?
Nieuwe huurders
Wanneer je als zzp-er, MKB of particulier voor het eerst een ruimte bij Green Central wilt reserveren, stuur dan bericht via What’s App of stuur een email.
Bestaande huurders
Bestaande huurders kunnen de zaal beneden, atelier én praktijkruimtes direct via onderstaande agenda reserveren. Wil je als bestaande huurder de gehele benedenverdieping huren, stuur dan bericht via What’s App.
Reserveren via de online agenda:
- Ga naar de gewenste dag en je ziet direct de beschikbaarheid van de zalen.
- Indien de zaal nog niet verhuurd is, klik je op het gewenste tijdstip en vervolgens op de knop BOOK.
- Vul nu je e-mailadres in en klik Next.
- Vul vervolgens alle gegevens in en klik op Confirm booking.
- Nadat de reservering bij ons binnen is, sturen wij je de offerte en algemene voorwaarden ter goedkeuring toe.
- Je kunt ook een email sturen naar info@greencentral.nl.